FH12S-50S-0.5SH Hirose
  • More about FH12S-50S-0.5SH Hirose
    FH12S-50S-0.5SH Hirose
    FH12S-50S-0.5SH is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12S-50S-0.5SH is described as CONN FFC BOTTOM 50POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"