FH12PN-32S-0.5SH(54) Hirose
  • More about FH12PN-32S-0.5SH(54) Hirose
    FH12PN-32S-0.5SH(54) Hirose
    FH12PN-32S-0.5SH(54) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12PN-32S-0.5SH(54) is described as CONN FFC FPC 12POS 0.50MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM