FH12A-26S-0.5SH Hirose
  • More about FH12A-26S-0.5SH Hirose
    FH12A-26S-0.5SH Hirose
    FH12A-26S-0.5SH is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12A-26S-0.5SH is described as CONN FFC TOP 26POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM