FH12A-10S-0.5SH(55) Hirose
  • Available: 29,084
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH12A-10S-0.5SH(55) Hirose
    FH12A-10S-0.5SH(55) Hirose
    FH12A-10S-0.5SH(55) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12A-10S-0.5SH(55) is described as CONN FFC TOP 10POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM