FH12-50S-0.5SVA(54) Hirose
  • Available: 1,126,748
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH12-50S-0.5SVA(54) Hirose
    FH12-50S-0.5SVA(54) Hirose
    FH12-50S-0.5SVA(54) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12-50S-0.5SVA(54) is described as CONN FFC VERT 50POS 0.50MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN