FH12-45S-0.5SH Hirose
  • More about FH12-45S-0.5SH Hirose
    FH12-45S-0.5SH Hirose
    FH12-45S-0.5SH is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12-45S-0.5SH is described as CONN FFC BOTTOM 45POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V