FH12-40S-0.5SVA(54) Hirose
  • Available: 51,350
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH12-40S-0.5SVA(54) Hirose
    FH12-40S-0.5SVA(54) Hirose
    FH12-40S-0.5SVA(54) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12-40S-0.5SVA(54) is described as CONN FFC VERT 40POS 0.50MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK