FH12-36S-0.5SVA(54) Hirose
  • Available: 2,306
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH12-36S-0.5SVA(54) Hirose
    FH12-36S-0.5SVA(54) Hirose
    FH12-36S-0.5SVA(54) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12-36S-0.5SVA(54) is described as CONN FFC VERT 36POS 0.50MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC EMC GASKET O RING
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT