FH12-33S-0.5SH(1)(98) Hirose
  • More about FH12-33S-0.5SH(1)(98) Hirose
    FH12-33S-0.5SH(1)(98) Hirose
    FH12-33S-0.5SH(1)(98) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12-33S-0.5SH(1)(98) is described as CONN FFC BOTTOM 33POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F