FH12-22S-0.5SH(54) Hirose
  • More about FH12-22S-0.5SH(54) Hirose
    FH12-22S-0.5SH(54) Hirose
    FH12-22S-0.5SH(54) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12-22S-0.5SH(54) is described as CONN FFC BOTTOM 22POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM