FH12-18S-0.5SVA(54) Hirose
  • Available: 13
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH12-18S-0.5SVA(54) Hirose
    FH12-18S-0.5SVA(54) Hirose
    FH12-18S-0.5SVA(54) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12-18S-0.5SVA(54) is described as CONN FFC VERT 18POS 0.50MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE