FH12-18S-0.5SV(1)(98) Hirose
  • More about FH12-18S-0.5SV(1)(98) Hirose
    FH12-18S-0.5SV(1)(98) Hirose
    FH12-18S-0.5SV(1)(98) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12-18S-0.5SV(1)(98) is described as CONN FFC VERT 18POS 0.50MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM