FH12-10S-0.5SV(1)(98) Hirose
  • More about FH12-10S-0.5SV(1)(98) Hirose
    FH12-10S-0.5SV(1)(98) Hirose
    FH12-10S-0.5SV(1)(98) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH12-10S-0.5SV(1)(98) is described as CONN FFC VERT 10POS 0.50MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F