FH10A-26S-1SH(02) Hirose
  • More about FH10A-26S-1SH(02) Hirose
    FH10A-26S-1SH(02) Hirose
    FH10A-26S-1SH(02) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH10A-26S-1SH(02) is described as CONN FFC FPC TOP 26POS 1MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"