FH10A-24S-1SHB Hirose
  • More about FH10A-24S-1SHB Hirose
    FH10A-24S-1SHB Hirose
    FH10A-24S-1SHB is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH10A-24S-1SHB is described as CONN FFC FPC TOP 24POS 1MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN