FH10A-24S-1SH Hirose
  • Available: 38
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH10A-24S-1SH Hirose
    FH10A-24S-1SH Hirose
    FH10A-24S-1SH is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH10A-24S-1SH is described as CONN FFC FPC TOP 24POS 1MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE