DX40LM-14PP-300CV(50) Hirose
  • Part Number: DX40LM-14PP-300CV(50)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: D-SUB TO AUDIO CONNECTOR 14POS
  • Category: D-Sub Cables
  • Status:
  • More about DX40LM-14PP-300CV(50) Hirose
    DX40LM-14PP-300CV(50) Hirose
    DX40LM-14PP-300CV(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the D-Sub Cables category. DX40LM-14PP-300CV(50) is described as D-SUB TO AUDIO CONNECTOR 14POS. Perfect Parts is a supplier of D-Shaped Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> D-Sub Cables from all manufacturers
    ---> D-Shaped Connectors by sub category
  • More About  D-Sub Cables
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE