DF81-30S-0.4H(51) Hirose
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF81-30S-0.4H(51) Hirose
    DF81-30S-0.4H(51) Hirose
    DF81-30S-0.4H(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF81-30S-0.4H(51) is described as CONN RECEPT 0.4MM SMD 30POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE