DF81-30P-LCH Hirose
  • Available: 23,184
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF81-30P-LCH Hirose
    DF81-30P-LCH Hirose
    DF81-30P-LCH is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Accessories category. DF81-30P-LCH is described as CONN LATCH FOR 30POS PLUG. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Accessories from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Accessories
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"