DF80-40P-0.5SD(52) Hirose
  • Available: 1,678
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF80-40P-0.5SD(52) Hirose
    DF80-40P-0.5SD(52) Hirose
    DF80-40P-0.5SD(52) is manufactured by Hirose and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. DF80-40P-0.5SD(52) is described as CONN PLUG 0.5MM 40POS SHLD AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH