DF7A-3EP-3.96C Hirose
  • More about DF7A-3EP-3.96C Hirose
    DF7A-3EP-3.96C Hirose
    DF7A-3EP-3.96C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF7A-3EP-3.96C is described as CONN PLUG HOUSING 3POS 3.96MM CR. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH