DF7-7EP-3.96C Hirose
  • More about DF7-7EP-3.96C Hirose
    DF7-7EP-3.96C Hirose
    DF7-7EP-3.96C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF7-7EP-3.96C is described as CONN PLUG HOUSING 7POS 3.96MM CR. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F