DF7-4S-3.96C Hirose
  • Available: 3,224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF7-4S-3.96C Hirose
    DF7-4S-3.96C Hirose
    DF7-4S-3.96C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF7-4S-3.96C is described as CONN SOCKET 4POS 3.96MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE