DF7-10S-3.96C Hirose
  • Available: 22,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF7-10S-3.96C Hirose
    DF7-10S-3.96C Hirose
    DF7-10S-3.96C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF7-10S-3.96C is described as CONN SOCKET 10POS 3.96MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH