DF65-6P-1.7V(21) Hirose
  • More about DF65-6P-1.7V(21) Hirose
    DF65-6P-1.7V(21) Hirose
    DF65-6P-1.7V(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF65-6P-1.7V(21) is described as CONN HDR 1.7MM SMD TIN 6POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"