DF64-3P-4.5C Hirose
  • Part Number: DF64-3P-4.5C
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN SSL RCPT HSG 3POS 4.5MM
  • Category: SSL - Connectors
  • Status:
  • More about DF64-3P-4.5C Hirose
    DF64-3P-4.5C Hirose
    DF64-3P-4.5C is manufactured by Hirose and is categorized in the SSL - Connectors category. DF64-3P-4.5C is described as CONN SSL RCPT HSG 3POS 4.5MM. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> SSL - Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  SSL - Connectors
    Connectors
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    View
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA