DF64-2P-4.5H(21) Hirose
  • Part Number: DF64-2P-4.5H(21)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN SSL PLUG 2POS 4.5MM SOLDER
  • Category: SSL - Connectors
  • Status:
  • More about DF64-2P-4.5H(21) Hirose
    DF64-2P-4.5H(21) Hirose
    DF64-2P-4.5H(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the SSL - Connectors category. DF64-2P-4.5H(21) is described as CONN SSL PLUG 2POS 4.5MM SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> SSL - Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  SSL - Connectors
    Connectors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"