DF63WA-3S-3.96C Hirose
  • More about DF63WA-3S-3.96C Hirose
    DF63WA-3S-3.96C Hirose
    DF63WA-3S-3.96C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF63WA-3S-3.96C is described as CONN RCPT 3.96MM 3POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE