DF63-5S-3.96C Hirose
  • More about DF63-5S-3.96C Hirose
    DF63-5S-3.96C Hirose
    DF63-5S-3.96C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF63-5S-3.96C is described as CONN RECEPT 3.96MM 5POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"