DF62C-6S-2.2C(18) Hirose
  • More about DF62C-6S-2.2C(18) Hirose
    DF62C-6S-2.2C(18) Hirose
    DF62C-6S-2.2C(18) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF62C-6S-2.2C(18) is described as CONN RCPT HOUSING 6POS 2.2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM