DF62B-24EP-2.2C(10) Hirose
  • More about DF62B-24EP-2.2C(10) Hirose
    DF62B-24EP-2.2C(10) Hirose
    DF62B-24EP-2.2C(10) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF62B-24EP-2.2C(10) is described as CONN PLUG HOUSING 24POS 2.2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA