DF62A-2S-2.2C Hirose
  • More about DF62A-2S-2.2C Hirose
    DF62A-2S-2.2C Hirose
    DF62A-2S-2.2C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF62A-2S-2.2C is described as CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK