DF60-4EP-10.16C Hirose
  • Available: 112
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF60-4EP-10.16C Hirose
    DF60-4EP-10.16C Hirose
    DF60-4EP-10.16C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF60-4EP-10.16C is described as CONN PLUG 10.16MM 4POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK