DF60-3P-10.16DS(26) Hirose
  • Available: 177
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF60-3P-10.16DS(26) Hirose
    DF60-3P-10.16DS(26) Hirose
    DF60-3P-10.16DS(26) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF60-3P-10.16DS(26) is described as CONN HDR 10.16MM R/A PCB 3POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK