DF5A-12DS-5C Hirose
  • Available: 404
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF5A-12DS-5C Hirose
    DF5A-12DS-5C Hirose
    DF5A-12DS-5C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF5A-12DS-5C is described as CONN RECEPT HOUSE 12POS 5MM DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE MARINE HOOKUP RING LUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP