DF58-6P-1.2V(21) Hirose
  • More about DF58-6P-1.2V(21) Hirose
    DF58-6P-1.2V(21) Hirose
    DF58-6P-1.2V(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF58-6P-1.2V(21) is described as CONN HDR 1.2MM SMT 6POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM