DF57H-4P-1.2V(21) Hirose
  • Available: 92,708
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF57H-4P-1.2V(21) Hirose
    DF57H-4P-1.2V(21) Hirose
    DF57H-4P-1.2V(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF57H-4P-1.2V(21) is described as CONN HEADER 1.2MM 4POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS