DF57H-2P-2.4V(23) Hirose
  • More about DF57H-2P-2.4V(23) Hirose
    DF57H-2P-2.4V(23) Hirose
    DF57H-2P-2.4V(23) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF57H-2P-2.4V(23) is described as CONN HDR 2.4MM 2POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM