DF57H-2P-2.4V(21) Hirose
  • Available: 32,994
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF57H-2P-2.4V(21) Hirose
    DF57H-2P-2.4V(21) Hirose
    DF57H-2P-2.4V(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF57H-2P-2.4V(21) is described as CONN HEADER 2.4MM 2POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH