DF57AH-5S-1.2C Hirose
  • Available: 8,220
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF57AH-5S-1.2C Hirose
    DF57AH-5S-1.2C Hirose
    DF57AH-5S-1.2C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF57AH-5S-1.2C is described as CONN RCPT 1.2MM 5POS FOR 26AWG. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"