DF56CJ-30S-0.3V(51) Hirose
  • More about DF56CJ-30S-0.3V(51) Hirose
    DF56CJ-30S-0.3V(51) Hirose
    DF56CJ-30S-0.3V(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF56CJ-30S-0.3V(51) is described as CONN RCPT 30POS 0.3MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"