DF56C-30S-0.3V(51) Hirose
  • More about DF56C-30S-0.3V(51) Hirose
    DF56C-30S-0.3V(51) Hirose
    DF56C-30S-0.3V(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF56C-30S-0.3V(51) is described as CONN RCPT 30POS 0.3MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V