DF52-15P-0.8C Hirose
  • More about DF52-15P-0.8C Hirose
    DF52-15P-0.8C Hirose
    DF52-15P-0.8C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF52-15P-0.8C is described as CONN PLUG 0.8MM 15POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH