DF50A-14S-1C Hirose
  • Available: 8,416
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF50A-14S-1C Hirose
    DF50A-14S-1C Hirose
    DF50A-14S-1C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF50A-14S-1C is described as CONN SOCKET 14POS 1MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM