DF50A-12P-1H(51) Hirose
  • Available: 8,428
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF50A-12P-1H(51) Hirose
    DF50A-12P-1H(51) Hirose
    DF50A-12P-1H(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF50A-12P-1H(51) is described as CONN HEADER 12POS 1MM SMD R/A. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK