DF4-28DP-2C Hirose
  • More about DF4-28DP-2C Hirose
    DF4-28DP-2C Hirose
    DF4-28DP-2C is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. DF4-28DP-2C is described as CONN PLUG 28POS DOUBLE CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"