DF4-18DP-2C Hirose
  • Available: 13,328
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF4-18DP-2C Hirose
    DF4-18DP-2C Hirose
    DF4-18DP-2C is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. DF4-18DP-2C is described as CONN PLUG 18POS DOUBLE CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM