DF4-10PA-2R26 Hirose
  • More about DF4-10PA-2R26 Hirose
    DF4-10PA-2R26 Hirose
    DF4-10PA-2R26 is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. DF4-10PA-2R26 is described as CONN PLUG 10POS AWG26 R/ANGLE. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Direct Wire Board Rectangular Connector from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Direct Wire Board Rectangular Connector
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM