DF3E-15P-2V(50) Hirose
  • More about DF3E-15P-2V(50) Hirose
    DF3E-15P-2V(50) Hirose
    DF3E-15P-2V(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF3E-15P-2V(50) is described as CONN HEADER 15POS 2MM VERT GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F