DF3E-12P-2V(20) Hirose
  • More about DF3E-12P-2V(20) Hirose
    DF3E-12P-2V(20) Hirose
    DF3E-12P-2V(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF3E-12P-2V(20) is described as CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL